• Docufilm: 'Andere tijden Sportvereniging Noordeloos'

  6 jul 2020
 • De docufilm die op de Aftrapavond van vrijdag 31 januari 2020 is vertoond staat, zoals aangegeven in de vandaag verschenen jubileumuitgave van de clubkrant, tijdelijk online (1 week). De film (52:36) toont de zoektocht van de makers Jan, Koen en Maarten, naar het laatste kampioenschap van SV Noordeloos 1. Er komen onder andere beelden langs van een aantal recente kampioenschappen, authentieke zwart/wit wedstrijdbeelden van het voormalige voetbalveld waar nu de golfbaan is, een pupillenwedstrijd van 30 jaar geleden tussen vv Groot-Ammers en SV Noordeloos en van de beslissingswedstrijd tegen vv Drechtstreek van het laatst behaalde kampioenschap van SV Noordeloos 1 die werd gespeeld op het nu inmiddels oude hoofdveld van vv Peursum in Giessenburg. 
  De makers van de film wensen jullie veel kijk plezier!

  Link naar de film: Andere tijden Sportvereniging Noordeloos 

   

  (De film is ook te bestellen op USB-stick via het bestelformulier van de jubileumartikelen.)