Eerste elftal

Spelerslijst 27 januari

Arkel 1-Noordeloos 1
Aanvang: 15.00 uur
Aanwezig: 13.30 uur
Leider: Hans vd Heuvel
Grensr: Bert / DP
 
Erik de Bruin
Dik Kruis 
Art Kruis 
Gerrit Bikker 
Ton Kruis 
Jarie Trappenburg X
Corstiaan de Leeuw X
Gerben Kooijman 
Patrick Slijkoort 
Jan Willem Korevaar 
Dirkjan Kooijman 
Arie van Steenis 
Rudy den Ouden 
Wouter-Jan vd Dool 

Spelerslijst 16 dec

  Noordeloos 1-SVS'65 1
  Aanvang: 15.00 uur
  Aanwezig: 13.45 uur
  Leider: Hans vd Heuvel
  Grensr: Bert / DP
   
1 Erik de Bruin
2 Dik Kruis 
3 Art Kruis 
4 Gerrit Bikker 
5 Ton Kruis 
6 Wouter-Jan vd Dool 
7 Jan Willem Blokland 
8 Gerben Kooijman X
9 Patrick Slijkoort 
10 Corstiaan de Leeuw 
11 Sven Hordijk
12 Dirkjan Kooijman X
13 Jarie Trappenburg 
14 Ronald de Groot 
15 Arie van Steenis 
16 Corne de Bruijn

Spelerslijst 9-12

Kerkwijk 1-Noordeloos 1
Aanvang: 15.00 uur
Aanwezig: 13.15 uur
Leider: Hans vd Heuvel
Grensr: Bert / DP
 
Erik de Bruin
Dik Kruis 
Art Kruis 
Gerrit Bikker 
Ton Kruis 
Wouter-Jan vd Dool 
Jan Willem Blokland 
Gerben Kooijman X
Patrick Slijkoort 
Corstiaan de Leeuw 
Sven Hordijk
Dirkjan Kooijman X
Jarie Trappenburg 
Corne de Bruijn

Spelerslijst 2-12

Noordeloos 1-VVAC 1
Aanvang: 14.45 uur
Aanwezig: 13.30 uur
Leider: Hans vd Heuvel
Grensr: Bert / DP
 
Erik de Bruin
Dik Kruis X
Art Kruis 
Gerrit Bikker 
Ton Kruis 
Jan Willem Korevaar 
Jan Willem Blokland 
Gerben Kooijman
Patrick Slijkoort X
Corstiaan de Leeuw 
Sven Hordijk
Dirkjan Kooijman
Wouter-Jan vd Dool 
Speler 2e

Spelerslijst 25 nov

  25-nov
  Brakel 1-Noordeloos 1
  Aanvang: 14.30 uur
  Aanwezig: 12.45 uur
  Leider: Hans vd Heuvel
  Grensr: Bert / DP
   
1 Erik de Bruin
2 Dik Kruis 
3 Art Kruis 
4 Gerrit Bikker 
5 Ton Kruis X
6 Jan Willem Korevaar 
7 Jan Willem Blokland X
8 Gerben Kooijman
9 Patrick Slijkoort 
10 Corstiaan de Leeuw 
11 Daan Terlouw 
12 Dirkjan Kooijman
13 Wouter-Jan vd Dool 
14 Sven Hordijk

Tweets!

De Agenda

 

Vrijdag 3 januari 2019
Zaalvoetbal voor de jeugd

Zaterdag 5 januari 2019
Nieuwjaarsloop en nieuwjaarsreceptie

Zaterdag 26 januari 2019
SV Noordeloos 1 - VV Lekvogels 1
verloting

Vrijdag 5 april 2019
Wedstrijdbezoek voor de jeugd

 Zaterdag 13 april 2019
SV Noordeloos 1 - VV Groot-Ammers 1
Verloting

Maandag 29 en dinsdag 30 april
Voetbaldagen

Zaterdag 11 mei 2019
6 tegen 6 toernooi

 

 Zaterdag 8 juni 2019
Freek Wallaard-Toernooi

Zaterdag 22 juni 2019
Familiedag