Eerste elftal

Spelerslijst 23-09

Noordeloos 1-Rhelico 1
Aanvang: 15.00 uur
Aanwezig: 13.15 uur
Leider: Hans vd Heuvel
Grensr: Bert / DP
 
Michel van Oort 
Dik Kruis 
Art Kruis 
Gerrit Bikker 
Sven Hordijk
Jan Willem Korevaar 
Jan Willem Blokland X
Gerben Kooijman 
Patrick Slijkoort 
Corne de Bruijn
Corstiaan de Leeuw X
Ton Kruis 
Daan Terlouw 
Arie van Steenis 

Spelerslijst 16-9

Noordeloos 1-OMC 1
Aanvang: 15.00 uur
Aanwezig: 13.45 uur
Leider: Hans vd Heuvel
Grensr: Bert / DP
 
Erik de Bruin
Dik Kruis 
Art Kruis 
Gerrit Bikker 
Sven Hordijk
Jan Willem Korevaar 
Jan Willem Blokland 
Gerben Kooijman 
Patrick Slijkoort 
Corne de Bruijn
Dirkjan Kooijman
Ton Kruis 
Corstiaan de Leeuw 
Arie van Steenis 
Daan Terlouw 

Spelerslijst 9 september

RKsv RCD 1-Noordeloos 1
Aanvang: 17.00 uur
Aanwezig: 15.15 uur
Leider: Hans vd Heuvel
Grensr: Bert / DP
 
Michel van Oort 
Dik Kruis 
Wouter-Jan vd Dool
Corstiaan de Leeuw 
Sven Hordijk
Jan Willem Korevaar 
Jan Willem Blokland 
Gerben Kooijman 
Patrick Slijkoort 
Corne de Bruijn
Djen Elsman 
Daan Terlouw 
Ton Kruis 
Art Kruis 
Erik de Bruin ( eerst  2de )

Spelerslijst 2 september

  Noordeloos 1-GSC/ODS 1
  Aanvang: 17.00 uur
  Aanwezig: 15.45 uur
  Leider: Hans vd Heuvel
  Grensr: Bert / DP
   
1 Michel van Oort 
2 Dik Kruis 
3 Wouter-Jan vd Dool
4 Corstiaan de Leeuw 
5 Sven Hordijk
6 Jan Willem Korevaar 
7 Jan Willem Blokland 
8 Gerben Kooijman 
9 Patrick Slijkoort 
10 Corné de Bruijn
11 Govert Bikker
12 Dirkjan Kooijman
13 Ton Kruis 
14 Art Kruis 
15 Erik de Bruijn
   
   

Spelerslijst 19-8

  Noordeloos 1-ASH 1
  Aanvang: 15.00 uur
  Aanwezig: 13.45 uur
  Leider: Hans vd Heuvel
  Grensr: Bert / DP
   
1 Erik de Bruin
2 Dik Kruis 
3 Wouter-jan vd Dool
4 Corstiaan de Leeuw 
5 Sven Hordijk
6 Gerrit Bikker 
7 Jan Willem Blokland 
8 Gerben Kooijman 
9 Patrick Slijkoort 
10 Corne de bruijn
11 Jan Willem Korevaar 
12 Govert Bikker
13 Daan Terlouw 
14 Dirkjan Kooijman

Tweets!

De Agenda

 

Vrijdag 3 januari 2019
Zaalvoetbal voor de jeugd

Zaterdag 5 januari 2019
Nieuwjaarsloop en nieuwjaarsreceptie

Zaterdag 26 januari 2019
SV Noordeloos 1 - VV Lekvogels 1
verloting

Vrijdag 5 april 2019
Wedstrijdbezoek voor de jeugd

 Zaterdag 13 april 2019
SV Noordeloos 1 - VV Groot-Ammers 1
Verloting

Maandag 29 en dinsdag 30 april
Voetbaldagen

Zaterdag 11 mei 2019
6 tegen 6 toernooi

 

 Zaterdag 8 juni 2019
Freek Wallaard-Toernooi

Zaterdag 22 juni 2019
Familiedag