Eerste elftal

Spelerslijst 1 april

Willem ll 1-Noordeloos 1

Aanvang: 14.30 uur

Aanwezig: 12.45 uur

Leider: Hans vd Heuvel

Grensr: Bert / DP

 

Michel van Oort 

Dik Kruis 

Dirkjan Kooijman X

Corne de bruijn

Sven Hordijk

Gerrit Bikker 

Ton Kruis 

Gerben Kooijman X

Patrick Slijkoort 

Wouter-jan vd Dool

Wesley Eijkelenboom 

Sjoerd Kleijn

Arie van Steenis 

Govert Bikker

 

Spelerslijst 25-3

Noordeloos 1-Schelluinen 1 
Aanvang: 15.00 uur
Aanwezig: 13.45 uur
Leider: Hans vd Heuvel
Grensr: Bert / DP
 
Michel van Oort 
Dik Kruis 
Dirkjan Kooijman 
Jan Willem Korevaar X
Corstiaan de Leeuw
Gerrit Bikker 
Ton Kruis 
Gerben Kooijman 
Patrick Slijkoort X
Sven Hordijk
Wouter-jan vd Dool
Djen Elsman
Corne de bruijn
Arie van Steenis 
Sjoerd Kleijn
Maarten Brouwer 

Spelerslijst 11-3

11-mrt
Noordeloos 1-Oosterhout 1
Aanvang: 15.00 uur
Aanwezig: 13.45 uur
Leider: Hans vd Heuvel
Grensr: Bert / DP
 
Erik de Bruijn 
Dik Kruis X
Dirkjan Kooijman 
Jan Willem Korevaar 
Corstiaan de Leeuw
Gerrit Bikker X
Ton Kruis 
Gerben Kooijman 
Patrick Slijkoort 
Sven Hordijk
Arie van Steenis 
Corne de Bruijn
Djen Elsman

Spelerslijst 18-02

18-feb

DFC 1-Noordeloos 1

Aanvang: 14.30 uur

Aanwezig: 12.30 uur

Leider: Hans vd Heuvel

Grensr: Bert / DP

 

Michel van Oort X

Dik Kruis 

Dirkjan Kooijman 

Jan Willem Korevaar 

Corstiaan de Leeuw

Sven Hordijk

Ton Kruis X

Gerben Kooijman 

Daan Terlouw 

Patrick Slijkoort 

Gerrit Bikker

Wouter-jan vd Dool

Corne de Bruijn

Arie van Steenis 

Govert Bikker 

 

Spelerslijst 4 februari 2017

  Groot-Ammers 1-Noordeloos 1
  Aanvang: 15.00 uur
  Aanwezig: 13.30 uur
  Leider: Hans vd Heuvel
  Grensr: Bert / DP
   
1 Michel van Oort 
2 Dik Kruis 
3 Dirkjan Kooijman 
4 Jan Willem Korevaar 
5 Corstiaan de Leeuw
6 Wesley Eijkelenboom X
7 Ton Kruis 
8 Gerben Kooijman 
9 Daan Terlouw 
10 Patrick Slijkoort X
11 Mark Maasland 
12 Wouter-Jan vd Dool
13 Corne de Bruijn
14 Gerrit Bikker
15 Arie van Steenis 

Tweets!

De Agenda

 

Vrijdag 3 januari 2019
Zaalvoetbal voor de jeugd

Zaterdag 5 januari 2019
Nieuwjaarsloop en nieuwjaarsreceptie

Zaterdag 26 januari 2019
SV Noordeloos 1 - VV Lekvogels 1
verloting

Vrijdag 5 april 2019
Wedstrijdbezoek voor de jeugd

 Zaterdag 13 april 2019
SV Noordeloos 1 - VV Groot-Ammers 1
Verloting

Maandag 29 en dinsdag 30 april
Voetbaldagen

Zaterdag 11 mei 2019
6 tegen 6 toernooi

 

 Zaterdag 8 juni 2019
Freek Wallaard-Toernooi

Zaterdag 22 juni 2019
Familiedag