Pupil van de week: Marien Horden

Afgelopen zaterdag alweer de één na laatste thuiswedstrijd voor het eerste van dit seizoen. Een voor de tegenstander, ASV Arkel, een zeer belangrijke. Om de 2e plaats van Arkel stevig in bezit te blijven houden was er maar één boodschap: winnen. En tsja, ASV Arkel kan je om een boodschap sturen. Het werd uiteindelijk 1-4. Marien Horden mocht het allemaal meemaken. 

Veel publiek, lekker weer maar helaas geen sv Noordeloos op oorlogsterkte. En dat was jammer want normaal gesproken is, zo blijkt uit de Twitter berichten, Noordeloos uit altijd lastig! Maar de jeugd klopt steeds nadrukkelijker aan de deur. Marien wist in ieder geval het net te vinden. De foto’s van deze middag zijn weer geschoten door Els.

Tweets!

De Agenda

 

Vrijdag 31 januari 2020
Aftrap 75 jarig jubileum SV Noordeloos

Locatie: Noorderhuis