6 tegen 6 opnieuw groot succes!

De laatste zaterdag van april staat inmiddels bekend bij sv Noordeloos als de dag van het 6 tegen 6 toernooi. Afgelopen zaterdag was het dus weer zover. 24 Teams hebben gestreden om de fel begeerde, door Bassa Staal vervaardigde, 6 tegen 6 bokaal. Uiteindelijk bleven er twee teams over: Albanie uit Noordeloos/Gorinchem en RPS koeriers uit Eindhoven.

 

Zij speelden om ongeveer 22:00 uur de finale. Uiteindelijk wist het team uit Eindhoven die te winnen. Jammer genoeg was het erg koud en tikte de thermometer de nul graden aan die avond. Reden te meer om lekker in de warme kantine een feestje te bouwen. Al met al was het weer een grandioos succes en kijken we nu al uit naar de volgende editie. Diverse ploegen namen om een uur of 1 afscheid met de groet: Een gezelliger en mooier toernooi kennen we niet, tot volgend jaar! Een groot compliment voor de organisatoren, dj Ronald, de futgroep, de fotograve en de kantinemedewerkers.

 

Tweets!

De Agenda

 

Vrijdag 31 januari 2020
Aftrap 75 jarig jubileum SV Noordeloos

Locatie: Noorderhuis