Distributie clubkrant


Vandaag is onze prachtige gerestylde clubkrant in Noordeloos, huis aan huis verspreid bij het Kontakt. Een groot compliment voor het ontwerp aan de redactie en De Campagnie Reclame!

Distributie:

De actieve leden van buiten Noordeloos, en dat zijn er nogal wat, krijgen de krant z.s.m. via hun elftalleider. Alle rustende leden en sponsoren krijgen hem thuisbezorgd. Daarnaast zal er vanaf zaterdag in de kantine een stapeltje clubkranten komen te liggen en komt hij na het weekend online op deze website. 
Voor de bezorging in Ameide en Meerkerk is de redactie op zoek naar mensen die dat willen verzorgen.  Zou je dat willen doen, dan kan je dat doorgeven aan Cees Trappenburg email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Tweets!

De Agenda

 Zaterdag 14 april 2018
#draageensteentjebij
Derde helft na de wedstrijd
SV Noordeloos 1 - ASV Arkel 1 

Maandag 30 april en dinsdag 1 mei 2018
3e Editie VoetbalParty Voetbaldagen

Zaterdag 5 mei 2018
6 tegen 6 toernooi

Zaterdag 26 mei 2018
#draageensteentjebij
Derde helft na de wedstrijd 
SV Noordeloos 1 - VV Kerkwijk 1

Zaterdag 2 juni 2018
Freek Wallaard Toernooi
 

Zaterdag 23 juni 2018
Familiedag