Distributie clubkrant


Vandaag is onze prachtige gerestylde clubkrant in Noordeloos, huis aan huis verspreid bij het Kontakt. Een groot compliment voor het ontwerp aan de redactie en De Campagnie Reclame!

Distributie:

De actieve leden van buiten Noordeloos, en dat zijn er nogal wat, krijgen de krant z.s.m. via hun elftalleider. Alle rustende leden en sponsoren krijgen hem thuisbezorgd. Daarnaast zal er vanaf zaterdag in de kantine een stapeltje clubkranten komen te liggen en komt hij na het weekend online op deze website. 
Voor de bezorging in Ameide en Meerkerk is de redactie op zoek naar mensen die dat willen verzorgen.  Zou je dat willen doen, dan kan je dat doorgeven aan Cees Trappenburg email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Tweets!

De Agenda

? mei 2019
6 tegen 6 toernooi