Derbyday bij SV Noordeloos

Zaterdag 13 april beloofd een mooie spannende voetbaldag te worden bij SV Noordeloos.
Op deze zaterdag is het programma vol van derby's..

Met name de wedstrijden van het 4e en het 1e springen eruit.
Het 4e is nog volop in de race voor het kampioenschap in de 5e klasse-17 en krijgt koploper VVAC 5 op bezoek. 
VVAC 5 ruikt natuurlijk bloed nu de puntenmachine van het 4e na de winterstop behoorlijk aan het sputteren is gegaan.

Het 1e elftal is volgens Regio-Voetbal de Angstgegner voor vv Groot-Ammers.

Angsgegner: tegenstander die, door de slechte resultaten die er in het verleden tegen behaald werden, bij voorbaat hevige angst inboezemt bij een individuele sporter of een sportploeg; gevreesde tegenstander

En ja, daar is wat voor te zeggen, Winnen was er niet altijd bij voor SV Noordeloos maar puntverlies voor vv Groot-Ammers kwam inderdaad regelmatig voor. Dat zal ze deze keer bijzonder slecht uitkomen nu ze in een heftige strijd gewikkeld zijn om het kampioenschap in de 4e klasse D. Voor SV Noordeloos zou dat betekenen dat ze bovenin mee blijven doen in de derde periode maar gezien het programma zal dat een hele uitdaging worden om dat vol te houden. De gehele top 4 en vv Kerkwijk (9e) is nog tegenstander in de laatste 5 wedstrijden van het seizoen. Des al niet te min mooie wedstrijden met veel publiek om naar uit te kijken!

Na de wedstrijd gaat het rad weer draaien en worden er mooie prijzen verloot!

Advies: kom lopend of met de fiets naar het sportpark i.v.m. de te verwachte drukte.

 

aanvang Thuisteam Uitteam Veld
09:00 SV Noordeloos JO9-1 Herovina JO9-1 Veld A
10:30 SV Noordeloos JO17-1G Hardinxveld JO17-2 Veld B
10:30 SV Noordeloos JO13-1 Lekvogels JO13-1 Veld A
12:30 SV Noordeloos 2 Hardinxveld 5 Veld B
12:30 SV Noordeloos 4 VVAC 5 Veld A
14:30 SV Noordeloos 3 Peursum 4 Veld B
15:00 SV Noordeloos 1 Groot-Ammers 1 Veld A

 

 

Tweets!

De Agenda

 

Vrijdag 31 januari 2020
Aftrap 75 jarig jubileum SV Noordeloos

Locatie: Noorderhuis